1696.50 ТДВ Хмельницькзалізобетон Україна, 29000, м. Хмельницький,вул. Чорновола, 31 5 1
В10, Р2, F50  (М150)

В10, Р2, F50 (М150)

В10, Р2, F50 (М150)

1,696.50грн / м³

Бетон – це штучний камінь, який отримують в результаті твердіння спеціально приготовленої, точно дозованої суміші з в’яжучого матеріалу (цементу), дрібного (піску) і крупного заповнювача (щебеню) і води.

Для отримання якісної бетонної суміші на будівельному об’єкті, необхідно вірно сформулювати заявку. В заявці обов’язково повинні бути вказані: клас бетону або марка по міцності на стиск, марка бетонної суміші по рухливості (пластичність), вид і максимальний розмір крупного заповнювача, марка по водонепроникності, марка по морозостійкості, тривалість транспортування, вид цементу, спосіб подачі і укладки, періодичність подачі суміші, а також інші спеціальні вимоги, пов’язані з проведенням бетонних робіт.

Враховуючи складність і необхідну ретельність у приготуванні бетонної суміші, лише виробники з налагодженою системою якості мають право на існування. На будь-якому виробництві бетону необхідний вхідний контроль (контроль якості сировини і компонентів), поточний контроль виробництва (операційний контроль) і контроль готової продукції. На підприємствах повинні бути розроблені карти контролю якості, в яких перераховуються усі контрольовані параметри, місце проведення контролю, ким і по яким нормативним документам вони проводяться. В результаті такого контролю повинен виписуватися паспорт на продукцію, який є гарантією її якості.

Щоб написати відгук авторизуйтесь або зреєструйтесь