Цех №3

Цех №3

  • столярні вироби - 3 тис.м2
  • стругане покриття - 5 тис.м2
  • погонажні вироби - 100 тис.пог.м.
  • пиломатеріали - 500 м3
  • дерев'яні піддони - 30 тис.шт

  Неможливого для деревообробного цеху №3 не існує. А все тому, що не виробництво на заводі також зазнало небаченої модернізації. Втім, техніка мертва, якщо люди, котрі на ній працюють, не вкладають душу в свою справу. Але таких нема не тільки в третьому цеху, а й на всьому підприємтві. Загалом це погано, що в державі велике безробіття, проте для виробництва той фактор вдіграє позитивну роль. Людей він спонукає дорожити роботою, бути ретельними, сповна віддаватися справі, а керівництво за роки масового безробіття мало змогу вибрати найбільш фахових працівників, сформувати надійний та дієздатний як інженерний, так і робітничий кістяк.

   Спеціалісти деревообробного цеху виготовляють весь спектор сучасних виробів з дерева - навіть надвисокої складності, і успішно конкурують з імпортною продукцією в усій повноті асортименту.

   Невипадково у престижному Всеукраїнському конкурсі якості "100 кращих товарів України" дверний міжкімнатний блок виробництва  "Хмельницькзалізобетону" здобув заслужену перемогу, а конкуренція, повірте, була дуже серйозною.

  А цехом №3 впродовж останіх років не менш завзято керує Юрій Петрович Білоконь. Цех обладнений сучасним багатопрофільним деревообробним верстатом німецької фірми "Вайнінг", фрезерно-шипорізний верстат для зрощеної деревини польської фірми "Goma", багатопильний версат ЦМ-120, прес поздовжнього зрощення деревини довжиною 6 метрів. Деревообробники швидко орієнтуються в ринку, і це дозволяє їм приймати єдино правильні рішення, боротися за кожного замовника, в тому числі й індивідуального, адже конкуренція на ринку дерев'яних виробів безпрецедентно висока. Нині цех виробляє в асортименті двері міжкімнатні, вікна звичайні, сходинкові марші, підвіконня, плінтуси, лиштву і ще багато інших індивідуальних виробів. Оосбливо стабільним і високим є попит на дошку підлоги, блок-хаус, вагонку, яку виготовляють за різними розмірами. Одне слово, туту можуть задовільнити усі забаганки замовника.

  Правою рукою начальника деревообробного цеху №3 є старший майстер Пирожок Іван Миколайович, який більше 15 років приносить користь рідному підприємству.

   Цех збуває готову продукцію солідним закупівельним гіпермаркетам, серед яких - всім відомий "Епіцентр", а також продукція користується великим попитом на експорт.

   Деревообробний цех умовно працює на два напрямки: один з них  - це виготовлення товарної продукції на реалізацію, а другий - забезпечення безперебійного функціонування основного виробництва.

   Деревообробники досягають успіху завдяки багаторічній наполегливій праці та невтомному щоденному пошуку.

Розташування на карті