ТДВ “Хмельницькзалізобетон” вже давно стало авторитетом на ринку залізобетонних та бетонних виробів міста Хмельницького, області та України в цілому. Усі продукти виготовляються за сучасними технологіями і відповідають найвищим стандартам якості. Також одним і з пріоритетних напрямків діяльності підприємства залишається деревообробне виробництво.

На даний момент столярний цех також успішно конкурує на ринку дерев'яних виробів. Цех обладнаний сучасним деревообробним верстатом німецької фірми “Waining”, фрезерно-шипорізний верстат для зрощеної деревини польської фірми "Goma", багатопильний версат ЦМ-120, прес поздовжнього зрощення деревини довжиною 6 метрів. Нині цех виготовляє двері міжкімнатні, сходинки, підсходинки, підвіконня, плінтуси, блок-хаус, лиштву, піддони, дошку підлоги та вироби по індивідуальному замовленню, все лише з високоякісної сировини.

Виробництво безперебійно та наполегливо працює, щоб задовольнити потреби як постійних покупців, а серед них є великі організації такі як будівельний гіпермаркет Епіцентр, а також і фізичні особи, так і нових.

 Якість нашої продукції підтверджує і той факт, що вона користується великим попитом на експорт. Наприкінці 2017р.було підписано угоду на виготовлення та відправку бруса зрощеного строганого сухого з пазами, який був виготовлений спеціально для підприємства Туреччини MAZI ORMAN URUNLERI ITH.IHR.SAN.TIC. LTD.STI.

На даних фото представлено комплектацію брусів та відправку на Туреччину.

На досягнутому ТДВ “Хмельницькзалізобетон” не зупиняється, постійно оновлюючи технології виробництва для забезпечення безперебійного функціювання основного виробництва, тим самим забезпечуючи нові потреби покупців та завойовувати нові сегменти ринків збуту.