На аварійно-небезпечній ділянці автодороги Житомир-Чернівці, відомій як «Тещин язик» у селі Гуменці влаштовуюють бар’єрне огородження типу «Нью Джерсі». Про уе повідомили у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

«Залізобетонні блоки, довжиною від 2 до 6 метрів, встановлюють на нове асфальтобетонне покриття для відокремлення напрямків потоків та неможливості виїзду транспортного засобу на зустрічну смугу», - йдеться у повідомленні.

Додали, що виготовляються блоки на ТДВ «Хмельницькзалізобетон» за системою DELTABLOC – це сучасна система дорожніх обмежувачів, які складаються з конструктивних елементів з пластичного бетону і сприяють значному зменшенню наслідків аварій на автодорогах.

«Наразі, ми запланували встановити 1,7 кілометри даного типу бар’єрного огородження, вартістю майже 7 мільйонів гривень, а по завершенню ремонтних робіт такі обмежувачі будуть змонтовані по всій протяжності «Тещиного язика», - зазначає начальник Служби автодоріг Петро Гнидюк.

Автодорожники пояснили, що відокремлення смуг унеможливить виїзд автомобілів на зустрічну дорогу.

Огородження типу «Нью-Джерсі» більше 50-ти років застосовують на автомобільних дорогах країн Європи, Америки та Австралії», - пояснили автодорожники.
 
Нагадуємо, що замовити дельта блоки у нас можна звернувшись по телефону, відвідавши відділ збуту та також можна здійснити огляд та попереднє замовлення оформившизаявку на сайті.
Замовлення та детальний огляд за посиланням на сайті hzb.com.ua/ferroconcretes/delta-bloki .
Усі контакти за посиланням на сайті hzb.com.ua/contacts .