Уже відулося перше встановлення нашого нововедення, дальтаблоків на дорогах України, а саме с. Нагірянка, Тернопільська область!

Виробництво дельтаблоків ТДВ "Хмельницькзалізобетон" почало в цьому році (2018 р) і ось уже є результати.
Нагадуємо, система DELTABLOC ® ТДВ “Хмельницькзалізобетон” є офіційним партнером австрійської фірми DELTABLOC ® та представником по виробництву дорожніх огороджень в Україні.
Система DELTABLOC ® - це сучасна система дорожніх обмежувачів, які складаються з конструктивних елементів з пластичного бетону і сприяють значному зменшенню наслідків аварій на автодорогах.
Придбати ви можете за посиланням http://hzb.com.ua/ferroconcretes/delta-bloki.

Блоки залізобетонні стримуючі огороджень дорожніх парапетного типу, що призначені для поглинання кінетичної енергії транспортних засобів під-час наїзду на огородження зсувом відносно поверхні основи (дороги) як система блоків, що об'єднані в кінематичний ланцюг.
Блоки виготовляються в двосторонньому виконані.
Двосторонні блоки призначені для установки на центральній роздільній смузі автомобільних доріг, міських вулиць або доріг, мостових споруд, тунелів і в інших місцях, де можливий наїзд на огородження транспортних засобів з обох сторін.
Блоки застосовуються при улаштуванні огороджень в стаціонарному виконанні для постійної експлуатації та в тимчасовому виконанні, як правило, для огородження місць проведення дорожніх робіт.
Блоки призначені для експлуатації в температурних умовах мінус 50 ºС доо 50 ºС.

Основні характеристики:
широкий спектр використання
швидка установка
дуже низькі витрати на утримання
краще співвідношення «ціна / клас безпеки»
DB 80 система може широко застосовуватися, починаючи від обмеженого за часом використання на будівельних майданчиках до постійного застосування як 2-рядної центральної захисної розділової смуги на шосе.