Увага проводиться реконструкція столярного цеху, встановлюється та налаштовується нове обладнання та планується встановлення двох сушильних камер!!!
  Для будівельних та оздоблювальних робіт, для виготовлення дверей та інших робіт з деревиною необхідна суха сировина. Свіжозрубана деревина містить значну кількість вологи і тому непридатна для застосування. З часом вона може пожолобитися, розтріснутися, її поверхня піддається ураженню грибками і комахами-шкідниками. Лакофарбові захисні засоби в цьому випадку не допоможуть: необхідне сушіння пиломатеріалів перед їх використанням. Основним завданням сушіння деревини є випаровування вологи з її масиву. Процес відбувається поступово: спочатку висихає поверхня пиломатеріалів, а з середніх шарів волога зміщується назовні, після чого все повторюється. В результаті, вологість деревини і навколишнього повітря вирівнюються.
  Спеціальне обладнання для сушки деревини буде встановлене на підприємстві ТДВ “Хмельницькзалізобетон”. Сушіння здійснюватиметься в спеціальному приміщенні сушильної камери LK-ZDR-50L виробництва польської фірми LE.KO. в умовах штучно створеного мікроклімату, зміни якого контролюються за спеціальною програмою.
  Переваги такого способу наступні:

  • пиломатеріали сохнуть в кілька разів швидше, ніж при сушінні в природних умовах;
  • немає залежності від погодних умов;
  • деревина може бути висушена до низьких значень вологості, завдяки можливості точного регулювання процесу;
  • потрібно менше місця для організації процесу, завдяки компактності обладнання.

Запуск першої сушильної камери вже відбувся!