21 січня 2022 року колектив відділу збуту ТДВ «Хмельницькзалізобетон» на чолі з генеральним директором провели щорічну зустріч з офіційними представниками, які реалізовують продукцію ТДВ «Хмельницькзалізобетон» на території України.
У цьому році на зустрічі були присутні представники з 7 областей, а саме Вінницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Волинської та Київської.
Програма зустрічі включала кілька напрямків: підбиття підсумків попереднього 2021 року, проблемні питання і пропозиції дистриб’юторів, та обговорення планових показників на 2022 рік.
Під час зустрічі було також відзначено внесок кожного представника у економічний розвиток підприємства, адже залученість дистриб’юторів та їхня взаємодія з ТДВ «Хмельницькзалізобетон» є одним із ключових моментів у успішній діяльності підприємства.
На завершення заходу генеральний директор висловив подяку усім колегам за успішну та плідну співпрацю у 2021 році, та надію на її продовження у наступному році, задля спільних інтересів та подальшого збільшення досягнутих показників.