Генеральний директор

В алерій Анатолійович Корбут народився 27 лютого 1979 року у м. Хмельницький.

Освіта:
у 1996 році закінчив ЗСОШ №7 у м.Хмельницькому;
у 1996 по 2001 рік навчався у Технологічному університеті Поділля за фахом “Менеджмент організацій”;
у 2012 році закінчив Вінницький національний університет і отримав вищу освіту за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”;
на даний час навчається у Хмельницькому Університеті Управління і Права за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

Валерій Анатолійович розпочав свою трудову діяльність з 1999 році, спочатку працював менеджером у ПТВ “Електропостачзбут”, потім був переведений на посаду менеджера-експедитора в АТ “Поділля-Вторкольормет” у 2000 році.

З 2002 року по 2007 рік працював заступником директора у ТОВ “Мрія забудовника”.

З 2007 року по 2011 рік працював директором у ТОВ “ТБС “Пріорітет”.

З травня 2011 року Валерій Анатолійович працює на ТДВ “Хмельницькзалізобетон”. Спочатку очолював посаду директора комерційного, а з 03 травня 2018 року був обраний та призначений на посаду генерального директора ТДВ “Хмельницькзалізобетон”. Одружений. Має трьох дітей. 

Почесний Генеральний директор

А натолій Миколайович Корбут народився 21 липня 1947 року в с. Красногірка на Житомирщині. Закінчив будівельне училище Донецької області, працював на спорудженні шахт, потім навчався в Харківському індустріальному технікумі на відділенні «Цивільне і промислове будівництво», авже працюючи на Хмельницькому заводі залізобетонних і будівельних конструкцій, заочно закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю інженер-будівельник.

На підприємстві Анатолій Миколайович працює вже 46 років, 35 з них – є його керівником. У Корбута Анатолія Миколайовича свій, неповторний управлінській стиль, який увібрав його особисті якості і життєвий та виробничий досвід. У 1971-ому, він прийшов на підприємство працювати майстром, за короткий час проявив себе у роботі, згодом був призначений начальником цеху, головним інженером, а з 1982-2018 р. — директором заводу.

За стільки років праці Корбут Анатолій Миколайович розвинув підприємство, зробивши його сучасним, конкурентоспроможним та високотехнологічним. Так у 1998-2005 роках було проведено першу реконструкцію підприємства з нарощуванням обсягів виробництва до 40 тис. м3 в рік. В період 2007-2016 років було проведено реконструкцію та технічне переоснащення цехів підприємства з впровадженням високотехнологічних, сучасних технологій зарубіжних європейських фірм по виготовленню плит перекриття методом екструзії, а також виготовленням попередньонапружених палів та перемичок методом вібропресування. Все це дало можливість наростити обсяги виробництва збірних залізобетонних конструкцій до 185 тис. м3/рік, сумішей до 94 тис. м3/рік. Наразі ж на підприємстві проводиться впровадження новітньої технології виготовлення пустотілих залізобетонних стояків для опор повітряних ліній електропередач для сфери енергетики.

Як відзнаку свого високого таланту керівника Корбут Анатолій Миколайович отримав безліч нагород. Йому було присвоєне звання «Заслужений будівельник України» та «Почесний громадянин міста Хмельницького». Він був нагороджений ювілейною медаллю «25 років Незалежності України», орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесною грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» (2006 р.), нагородою міжнародного рівня — золотою медаллю Міжнародної кадрової академії «За ефективне управління», орденом і медаллю Української Православної Церкви рівноапостольного князя Володимира І і ІІ ступенів.