П ідприємству ТДВ "Хмельницькзалізобетон" вже більше шістдесяти років. За цей період ми пройшли всі етапи становлення та розвитку. Кроки були нелегкими, але впевненими, і нам вдалося не просто стати провідним підприємством - лідером будівельної галузі, а й отримати головне - визнання та довіру наших замовників. Вони оцінили якість нашої продукції, широку номенклатуру, мудрість нашого керівництва та компетентність персоналу, але для нас важливо довести, що ми на цьому не зупинились.

На підприємстві завжди велика увага приділяється функціонуванню відділу технічного контролю, лабораторії, вдосконаленню та розширення їх діяльності, в напрямку проведення відповідного контролю та випробувань матеріалів, напівфабрикатів, готової продукції. З 1997 року якість продукції підприємства підтверджувалась сертифікатами відповідності на продукцію (в системі Укр.-СЕПРО).

Сьогодні, в умовах жорсткої ринкової конкуренції, для виконання поставлених завдань необхідне підтвердження не тільки якості продукції, але і якості діяльності підприємства. Тому керівництвом підприємства було прийняте стратегічне рішення розробити та впровадити на підприємстві систему управління якістю, у відповідності з міжнародним стандартом ISO 9001:2000. Протягом 2006 та першої половини 2007 року проводилась розробка та впровадження стандарту. У серпні 2007 року систему управління якістю було успішно сертифіковано.

ТДВ «Хмельницькзалізобетон» видано сертифікат на систему управління якістю у відповідності з вимогами ДСТУ ISO 9001-2001, який було поновлено у 2010 році - ДСТУ ISO9001-2009. Але й на цьому ми не зупиняємось, на сьогоднішній день проводиться поліпшення системи управління якістю, у відповідності з міжнародним стандартом.

Наші здобутки дозволяють ставити ще складніші цілі і бути впевненими в їх успішній реалізації. Адже наше кредо - ніколи не зупинятися на досягнутому.